CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală a lui Becali, egalată în prelungiri

Por um escritor misterioso
Last updated 21 junho 2024
CSA Steaua București - FCSB 2 1-1 » Vezi VIDEO cu golurile. Echipa de gală  a lui Becali, egalată în prelungiri
Partida dintre CSA Steaua București și FCSB 2 s-a încheiat la egalitate, scor 1-1. Golurile au fost marcate de Alexandru Buziuc și Dragoș Huiban.
Gigi Becali a fost prezent la FCSB II - CSA Steaua 1-2: „Hai să-l mâncăm pe Talpan!”
Video Steaua - FCSB 2 1-1. Gazdele au egalat în minutul 90+3. Trei goluri anulate, două posibile penalty-uri și ocazii mari
FCSB, retrogradată de FRF după ce clubul CSA a câștigat palmaresul?
FCSB II 1-2 CSA Steaua, Drama incredibila pentru pustii de la FCSB sub ochii lui Becali! GOL IN MINUTUL 90 PENTRU STEAUA! AICI TOT CE S-A INTAMPLAT
FCSB II - CSA Steaua 1-2. Meci incendiar, sub privirile lui Gigi Becali. Steaua a marcat golul victoriei în minutul 90, cu un om în minus. Opriţa, două din două în Liga 3
VIDEO Cupa României, 16-imi. Hunedoara - FCSB 3-5. 'Roş-albaştrii' s-au făcut de râs în primele 90 de minute, dar au ”dres busuiocul” în prelungiri
CSA Steaua - FCSB 2 1-1. Egal dramatic obținut de formația din Ghencea, după un meci tensionat! Nedelcu, Oprița și Soiledis au fost eliminați. Alexandru Buziuc, reușită superbă